Tyto internetové stránky využívají soubory cookie k ukládání informací na Vašem počítači. Některé jsou z nich zásadně důležité pro funkčnost stránek. Dalším používáním těchto stránek udělujete souhlas s umístěním těchto souborů cookie. V případě nesouhlasu opusťte tyto stránky.
| Souhlasím | Opustit stránky |

Canine Caviar

Canine Caviar je holistické krmivo pro psy vyrobené v USA. Od roku 2005 je hodnoceno časopisem Whole Dog Jurnal jako TOP DOPORUČOVANÉ SUCHÉ KRMIVO. Všechny výrobky Canine Caviar odpovídají standardům AFFCO. Krmivo Canine Caviar neobsahuje nevhodné nebo nebezpečné suroviny jakými jsou kukuřice, pšenice, sója, chemické konzervanty a barviva, vedlejší produkty a geneticky modifikované suroviny.

Canine Caviar jiné než ostatní dostupná krmiva – odpovídá syrové stravě psů, ale je v sušené formě. Neobsahuje nevhodné nebo nebezpečné suroviny jakými jsou kukuřice, pšenice, sója, chemické konzervanty a barviva, vedlejší produkty a geneticky modifikované suroviny. Je to skutečně holistické krmivo s nízkým glykemickým indexem, které respektuje všechny aspekty zdravý vašeho miláčka a výživy. Naše jednoduše stravitelná krmiva rychle zklidní narušené zažívání, sníží svědění, škrábání a línání. Dále naše krmivo zajišťuje zdravé ledviny, játra, zdravé srdce, ochraňuje proti cukrovce, chrání proti rakovině a vysokému cholesterolu.

Krmivo pro psy

Hodnocení:


Sponzorované odkazy
 

Komentáře

Podat inzerát zdarma
KATEGORIE INZERCE ZDARMA
VYHLEDÁVÁNÍ NA WEBU
Název:
Kraj:

Najít dle výběru
Přidat inzerát zdarma

ČLÁNKY A INFORMACE
DISKUZE O PSECH
Čínský Naháč, Čínský chocholatý pes, plemena psů, inzerce psů zdarma | Copyright © 2002-2014, Profi-HOLDING, a.s. All Rights Reserved.| Inzerce zdarma