Tyto internetové stránky využívají soubory cookie k ukládání informací na Vašem počítači. Některé jsou z nich zásadně důležité pro funkčnost stránek. Dalším používáním těchto stránek udělujete souhlas s umístěním těchto souborů cookie. V případě nesouhlasu opusťte tyto stránky.
| Souhlasím | Opustit stránky |

Pelech pro psa

Pelech pro psa. Pokud psovi pořídíte malý pelech, bude se v něm pouze nepříjemně mačkat a na Vámi zvolený nocleh velice brzy zapomene. Obdobné přízně se dočkáte také při výběru zbytečně velkého pelíšku. V něm si zvíře totiž nedokáže vyprodukovat určité tepelné prostředí kolem sebe, za což do určité míry bude moci ona vzdušnost.
Velikost těchto produktů se proto určuje povětšinou z obvyklé lehací polohy psa. Každé zvíře rádo nějak spí, proto ho při tomto procesu opatrně změřte a k získaným hodnotám přičtěte alespoň 10cm. To je prostor, který by měl zajistit psovi dostatečný komfort a pohodlí. 

Hodnocení:


Sponzorované odkazy
 

Komentáře

Podat inzerát zdarma
KATEGORIE INZERCE ZDARMA
VYHLEDÁVÁNÍ NA WEBU
Název:
Kraj:

Najít dle výběru
Přidat inzerát zdarma

ČLÁNKY A INFORMACE
DISKUZE O PSECH
Čínský Naháč, Čínský chocholatý pes, plemena psů, inzerce psů zdarma | Copyright © 2002-2014, Profi-HOLDING, a.s. All Rights Reserved.| Inzerce zdarma